انتقال دامنه

انتقال دامنه (Domain Transfer)

انتقال دامنه (Domain Transfer)

نحوه انتقال دامین های بین المللی

جهت انتقال دامین بین المللی به هنرپرداز لازم است مراحل زیر را طی کنید.

  • مطابق با قوانین ICANN می بایست حداقل 60 روز از ثبت و یا انتقال دامین به شرکت ثبت کننده فعلی گذشته باشد.
  • حداقل10 تا 15 تا تاریخ انقضا دامین فرصت باقی مانده باشد.
  • با شرکت ثبت کننده فعلی دامین خود تماس حاصل نمایید تا دامین شما را unlock کند و همچنین کد authorization را دریافت نمایید.
  • با بررسی ایمیل مندرج در بخش Registrant و Administrator اطلاعات هویتی دامین مطمئن شوید شما ایمیل مدیریت دامین دسترسی دارد
  • به ایمیل وارد شده در پرتال کاربری جهت تائید روند انتقال دسترسی داشته باشید
  • در بخش سفارش آنلاین سایت هنرپرداز، سفارش انتقال دامین را ثبت کنید و در مرحله اول سفارش کد انتقال (Authorization Code) را وارد کنید
  • پس از مدت کوتاهی ایمیلی مبنی بر تایید انجام انتقال به ایمیلهای مندرج در اطلاعات هویتی دامین ارسال خواهد شد. مطابق با روشی که در ایمیل شرح داده شده است، انجام انتقال را تایید کنید.
  • پس از گذشت چند روز ایمیل دیگری مبنی بر تایید نهایی انتقال ارسال خواهد شد در صورتی که به آن ایمیل هیچ پاسخی ندهید، در نهایت پس از گذشت چند روز دیگر منتقل خواهد شد
  • پس از انتقال موفقیت آمیز دامین، به پرتال کاربران هنرپرداز مراجعه کنید و اطلاعات مالکیت دامین خود را بروز کنید


نحوه انتقال دامین ir به هنرپرداز
جهت انتقال دامین .ir کافی است رابط مالی، فنی و اداری دامین خود را روی شناسه هنرپرداز ir50-irnic قرار دهید.
سپس وارد پرتال کاربری خود در هنرپرداز شده و از بخش پرتال پشتیبانی ،درخواستی مبنی بر افزودن این نام دامنه به مجموعه سرویس های موجود در کاربری خود ارسال نمایید. انتقال دامین با پسوند ir هزینه ندارد و دامین شما به صورت رایگان منتقل شده و پس از انتقال به هنرپرداز می توانید از تمامی خدمات دامین هنرپرداز برای این دامنه بهره مند شوید.

خدمات تغییر Name server
با انتخاب گزینه تغییر DNS قادر خواهید بود میزبانی وب خود را از مجموعه سرویس های هنرپرداز انتخاب کنید .ضروری است بعد از سفارش پلان میزبانی، بسته به نوع پلان خریداری شده نام سرور ها را تغییر دهید.
در این حالت امکان مدیریت از طریق کنترل پنل هنرپرداز و بهره مندی از مزایای ثبت دامین هنرپرداز برای دامین شما امکان پذیر نیست.


چاپ   ایمیل

خرید یا تمدید دامنه و هاست، ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاهده پاسخ سوالات به شکل شبانه‌روز از طریق "پرتال کاربران" میسر است.
تماس تلفنی یا حضوری شنبه تا چهارشنبه، 10 صبح تا 17 عصر میسر است. برای فوریت‌ها از شماره همراه در هر زمان تمایل دارید استفاه کنید.
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، پلاک 30، واحد 5، طبقه دوم.