تمدید دامنه

تمدید دامنه (Domain Renewal)

تمدید دامنه (Domain Renewal)

تمدید دامنه

مدت زمان ثبت دامنه (Domain) توسط سیستم دائما كنترل می‌ شود و به مالكین دامنه هایی كه یکماه به تاریخ انقضاء دامنه (Expire) زمان دارند، بصورت خودکار از طریق پست الكترونیك اطلاع داده می شود (علاوه بر ارسال پست الكترونیك توسط سیستم، تماس تلفنی با مشتركین جهت اطلاع از زمان انقضاء دامنه، در دستور كار بخش خدمات امور مشتركین قرار داده شده است).

انقضای دامنه

در صورت سپری شدن موعد انقضا دامنه؛ احتمال امکان تمدید آن تا ۲۸ روز با هزینه معمول وجود دارد. پس از گذشت ۳۰ روز از تاریخ انقضا با توجه به شرایط مختلف رجیسترها ممکن است با دریافت جریمه (بعضا سنگین) دامین را برای مالک فعلی تمدید کنند. این جریمه در دامین های بین المللی یکصد دلار است؛ که هزینه بسیار بالایی است. در صورت عدم تمدید به هر نحو طی ۶۵ تا ۷۵ روز معمولا دامین مجدد برای ثبت عموم آزاد می‌ گردد. و اگر دامینی نام مناسبی داشته باشد و یا سایت آن در زمان فعالیت ارزشی از لحاظ رتبه در موتورهای جستجو داشته باشد؛ بایست با نام دامین وداع کنید چون بلافاصله پس از آزاد شدن توسط روبوت‌ های شرکتهای دلال؛ دامین ثبت خواهد شد.

دامین خود را از دست ندهید!

حتی در صورتیکه دامنه شما با هنرپرداز ثبت نشده نیز می‌توانید آنرا با هنرپرداز تمدید کنید. برای تمدید دامنه خریداری شده از شرکت دیگری با ما، کافیست به کد انتقال دامنه دسترسی داشته باشید. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه انتقال دامنه مراجعه کنید.

اگرچه دامین منقضی شده را میتوان بطور معمول تا ۲۸ روز از تاریخ انقضا با هزینه معمول تمدید کرد؛ در صورت سفارش تمدید پس از انقضا و عدم انجام عملیات تمدید به موقع به هر دلیل مثل نقص در سیستم یا سفارش مشکل خورده؛ شرایط یک پسوند خاص دامنه… ممکن است باعث شود دامین قفل شده و شامل جریمه جهت تمدید شود. لذا برای تمدید دومین هر چه سریعتر و قبل از تاریخ انقضا اقدام کنید؛ چون پس از موعد انقضا هنرپرداز هیچ مسئولیتی بابت امکان تمدید دامین نمی‌ پذیرد.


چاپ   ایمیل

خرید یا تمدید دامنه و هاست، ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاهده پاسخ سوالات به شکل شبانه‌روز از طریق "پرتال کاربران" میسر است.
تماس تلفنی یا حضوری شنبه تا چهارشنبه، 10 صبح تا 17 عصر میسر است. برای فوریت‌ها از شماره همراه در هر زمان تمایل دارید استفاه کنید.
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، پلاک 30، واحد 5، طبقه دوم.