طراحی سایت هتل

طراحی وب سایت هتل

طراحی وب سایت هتل، متل، مسافرخانه و اقامتگاه

طراحی سایت هتل و نکاتی که پیرامون عملکرد موثر طراحی سایت هتل می بایست در نظر گرفته شود بسیار کلیدی می باشند. با گسترش اینترنت و بستر تجارت آنلاین مسافرین تمایل دارند هتل و امکانات در نظر گرفته شده برای مسافرین در بستر طراحی سایت هتل به نمایش گذاشته شود. حال در ادامه نکاتی که در طراحی سایت هتل می بایست رعایت نمود را اشاره می نماییم.

طراحی سایت هتلداری
طراحی سایت هتل و امکانات هتل
در طراحی سایت هتل می بایست امکاناتی که هتل برای مسافرین خود فراهم نموده است بیان شود. نحوه رزرو هتل ، تعرفه کرایه اتاق ها، ظرفیت پذیرش هتل ، موقعیت هتل تمامی موارد است که در طراحی سایت هتل می بایست در بیان شود.

طراحی سایت هتل و گالری عکس
در طراحی سایت هتل می بایست گالری عکس از مکان های دیدنی، تاریخی، مذهبی که در اطراف هتل و در محدوده شهری هتل وجود دارد بیان شود و نیز مسیرهای رفت و آمد برای بازدید مکان ها به مسافرین اطلاع رسانی شود و موقعیت جغرافیایی و نقشه استان نیز در طراحی سایت هتل درج شود.

طراحی سایت هتل و پرداخت آنلاین
امکان رزرو اتاق برای مسافرین به صورت آنلاین در بستر طراحی سایت هتل می بایست امکان پذیر باشد و امکان پرداخت آنلاین لحاظ نمودن موارد امنیتی در بستر طراحی سایت هتل می بایست انجام گیرد.

طراحی سایت چندزبانه برای هتل
در طراحی سایت هتل باید این احتمال را دهیم که کاربران سایت، از کشورهای خارجی باشند فلذا درج اطلاعات می باست به زبان قابل درک بر ای آنها باشد بدین وسط طراحی سایت چندزبانه برای هتل امری ضروری تلقی می شود.

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی
یکی از بخش های مهمی که باعث موفقیت در هر کسب و کاری است بازاریابی می باشد. هتل ها و اماکن تفریحی نیز از آن دسته از مشاغلی هستند که اگر نتوانند به خوبی از اصول بازاریابی برای جذب مشتری های بیشتر بهره مند شوند قادر به سود دهی های بالا و کسب درآمد نخواهند بود.

طراحی سایت هتل
بازاریابی اینترنتی، یکی از روش‌های کارآمد و کم هزینه ای برای بازاریابی می باشد. اگر سایتی با بهینه سازی و سئو بالا در اختیار هتل ها نباشد، قادر به جذب مشتری از این طریق نخواهند بود و مجبور می شوند تا اتاق های خود را با قیمت های بسیار پایین به آژانس های مسافرتی که قدرت بازاریابی بالایی دارند اجاره دهند .

نکات قابل توجه و ضروری در طراحی سایت هتل عبارتند از:

 • قرار دادن تصاویر مختلف با کیفیت بالا که بتواند راهنمای خوبی برای مسافرین باشد.
 • بهتر است خدمات کلی و جانبی هتل و مزایای استفاده از هتل برای مسافران شرح داده شود.
 • ایجاد ارتباط دوطرفه با مسافران قدیمی و جدید باید به خوبی برقرار شود.
 • داشتن طراحی گرافیک جذاب و زیبا به طوری که مشتریان در نگاه اول تحت تاثیر قرار گیرند.
 • بهتر است طراحی سایت هتل به صورت دوزبانه و چند زبانه اجرا شود.
 • بهتر است تورهای گردشگری محلی و تورهای مسافرتی با هدف جذب مسافران بیشتر ارائه شود.

معمولا برخی از ویژگی ها و امکانات طراحی سایت هتل عبارتند از:

 • قرار دادن بخش گالری و اسلاید تصاویر در طراحی سایت هتل
 • قرار دادن بخشی برای معرفی انواع اماکن اقامتی در طراحی سایت هتل
 • قرار دادن بخشی برای آدرس و مشخصات هتل روی نقشه گوگل به صورت دقیق و کامل در طراحی سایت هتل
 • قرار دادن بخش لیست قیمت واحدهای اقامتی در طراحی سایت هتل
 • قرار دادن بخش تاریخچه هتل به طور کامل در طراحی سایت هتل
 • قرار دادن انواع روش‌های ارتباطی آنلاین و آفلاین در طراحی سایت هتل
 • قرار دادن بخش رزرو آنلاین هتل در طراحی سایت هتل

سفارش طراحی سایت هتل
اگر شما هم مالک یک هتل یا مکان های اقامتی هستید و قصد جذب مشتریان بیشتری را به صورت مجازی و آنلاین دارید بهترین روش برای این کار طراحی سایت هتل می باشد زیرا از این طریق قادر خواهید بود به صورت مستقل به جذب مشتری از طریق طراحی سایت خود بپردازید.


چاپ   ایمیل

خرید یا تمدید دامنه و هاست، ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاهده پاسخ سوالات به شکل شبانه‌روز از طریق "پرتال کاربران" میسر است.
تماس تلفنی یا حضوری شنبه تا چهارشنبه، 10 صبح تا 17 عصر میسر است. برای فوریت‌ها از شماره همراه در هر زمان تمایل دارید استفاه کنید.
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، پلاک 30، واحد 5، طبقه دوم.