طراحی سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی و ساخت‌وساز

مفهوم طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی بر مبنای استراتژی و اهداف پیش روی واحد صنعتی و کارخانه شما بنا نهاده شده است. به گونه ای که همراستا با فعالیت شما، در عرصه پهناور اینترنت نیز وب سایتتان در جهت ارائه خدمات افزون تر و بهتر به مشتریان و نیز معرفی همه جانبه محصولات تولیدی به کسانی که هنوز شما را نمی شناسند و در نهایت فروش بیشتر رخ می گشاید.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که طراحی سایت صنعتی ، معیارهای موفقیت در بازار از جمله سرعت افزایش مشتریان، بالا رفتن درصد انتخاب کالای تولیدی شما از میان کالای تولیدی مشابه دیگر شرکت ها، افزایش میزان شهرت و وسعت جغرافیایی توزیع کالا را به صورت یکجا نصیبتان خواهد نمود. قبل از ورود به بحث در خصوص شاخصه های طراحی سایت صنعتی تاکید بر این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن نیاز به تخصص های خاص خود دارد. بنابراین فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد.

طراحی سایت صنعتی و شیوه های نوین فروش
در گذشته به دلیل کم بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول، مقوله فروش به راحتی انجام می گرفت چرا که مشتریان در میان انبوه محصولات مشابه و برندهای مختلف سر در گم نبودند و گاه به زعم خود و گاه در مواردی از طریق تبلیغات شفاهی، کالایی را برگزیده و می خریدند. برای توضیح فرآیند طراحی سایت صنعتی یک مقایسه کوچک کفایت می کند. فرایند طراحی چنین سایتی به وضوح با فرآیند طراحی سایت فروشگاهی متفاوت است و اقتضاعات خاص خود را می طلبد.

رفته رفته با پیشرفت تجهیزات صنعتی و افزوده شدن تعداد تولیدکنندگان ، رقابت بین آنها بوجود آمده و کار خریداران نیز مشکل شد چرا که بایستی از بین انبوه برندهای یک کالای مشابه، یکی را برگزینند از اینرو امر تبلیغات و بازاریابی نیز شکل های متنوعی به خود گرفت.

بازاریابی از طریق رسانه های مکتوب و صوتی و تصویری، بازاریابی حضوری، بازاریابی مویرگی همه و همه تاکتیک هایی بودند که در امر تجارت بکار گرفته شدند تا میزان فروش را بالا ببرند.

هم اینک در قرن حاضر تار و پودهای تجارت و بازاریابی به شکل سنتی از هم گسیخته و تجارت و کسب و کار از حصار زمان و مکان در آمده و این با فناوری اطلاعات و صنعت آی تی میسر شده است.

طراحی وب سایت صنعتی ، حضور همیشگی واحد تولیدی را در بین مشتریان فراهم می سازد و ارائه آگاهی در مورد محصولات پیشین و معرفی محصولات جدید را به سرعت تسرّی می بخشد و بازاریابی اینترنتی را به منصه ظهور می نشاند.

طراحی سایت های صنعتی وابستگی زیادی به صنعت خاصی که در آن فعالیت می کند دارد. برای مثال طراحی سایت صنعتی برای صنایع چوب شرایط خاص خود را دارد و طراحی سایت صنایع چوب کمی با طراحی سایت صنعتی برای صنایع داروسازی متفاوت خواهد بود.

اجزای ساختار طراحی سایت صنعتی
از قسمت های مختلف که در طراحی سایت صنعتی لحاظ و در سایت پیاده سازی می گردد می توان موارد ذیل را برشمرد، البته ناگفته نماند که این موارد به صورت کلی بوده و با توجه به زمینه فعالیت هر شرکت یا کارخانه صنعتی، اجزای دیگری نیز قابل افزوده شدن می باشد :

۱ ) تاریخچه و معرفی کارخانه یا واحد صنعتی
۲ ) معرفی خدمات
۳ ) استانداردها و گواهینانمه و سرتیفکت های کسب شده
۴ ) بخش محصولات به همراه تصاویر و مشخصات فنی و ویژگی های آنها
۵ ) طبقه بندی کالاها و زیرشاخه بندی آنها
۶ ) نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها
۷ ) اطلاعات تماس و آدرس شرکت
۸ ) مقالات و اخبار مرتبط با فعالیت شرکت
۹ ) لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات
۱۰) گالری تصاویر و ویدئو برای نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید
۱۱) معرفی پروژه های در دست اجرا و معرفی پروژه ها و محصولات آینده
۱۲) سیستم باشگاه مشتریان و هواداران
۱۳) بخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از مشتریان
۱۴) ارائه سرویس پشتیبانی آنلاین به خریداران

طراحی سایت صنعتی و صادرات
وجود مزیت ها و پتانسیل های صنعتی و تولیدی کشورمان اعم از وجود گروه های صنعتی بزرگ و کوچک، صنایع نفت و گاز، معادن، صنایع غذایی و آشامیدنی، قطعه و مجموعه سازی خودرو، صنعت کشاورزی و شیلات، چرم ، صنایع دستی و … همه موجب شده اند تا ایران از نظر صنعتی رتبه سی و پنجم جهان را به خود اختصاص دهد.

برای بهره گیری از از این ظرفیت های موجود و همچنین راهیابی بیشتر به بازرهای جهانی و رونق صادرات، بایستی همگام با شیوه های جدید فروش و صادرات دیگر کشورها گام برداشت. از اینرو سایت صنعتی چند زبانه برای معرفی کالاها و محصولات به بازار کشورهای همسایه و اروپایی و ایجاد بستر فروش آنلاین برای آنها امری لازم و اجتناب ناپذیر است چرا که با داشتن پایگاهی منسجم در جهان اینترنت، علاوه بر بالا رفتن وجهه صنعتی کشورمان گام های رشد و شکوفایی و توسعه کارخانجات و واحدهای تولیدی کشور نیز شتاب بیشتری خواهد گرفت.

همچنین این روزها بحث بر سر مفهوم بهینه سازی سایت زیاد شده است. هنرپرداز نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو سایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که هنرپرداز در طراحی سایت صنعتی به این اصل مهم توجه ویژه دارد.

هنرپرداز، پیشتاز در طراحی و اجرای وب سایت های صنعتی و کارخانجات
شرکت هنرپرداز با به پشتوانه دانش و تجربه ی کارشناسان و برنامه نویسان خود، خواسته ها و نیازهای کارخانجات و شرکت های تولیدی و گروه های صنعتی را شناسایی نموده و با توجه به نوع فعالیت آنها و همگام با اهداف آنها، اقدام به اجرا و پیاده سازی وب سایت های کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی نموده و با بهینه سازی و افزایش رتبه و جایگاه ها اینگونه سایت ها در موتورهای جستجوگر همچون گوگل ، افتخار همکاری با شرکت های صنعتی و تولیدی بزرگ را دارد. لذا جهت مشاوره و برخورداری از یک سایت صنعتی حرفه ای با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نکته اساسی دیگر این است که تمام مشاغل در دنیای مدرن امروز به مانند هر واحد تجاری نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. برای مثال مشاغل سنتی مانند صنایع چوب یا تولید چرم و مشاغل مدرنی مانند بیمه و بورس یا شرکت های فعال در عمران و ساخت و ساز کشور (طراحی سایت عمرانی) نیز نیاز به طراحی سایت خواهند داشت. هنرپرداز می تواند به شما در هر شغل و حرفه ای که هستید بهترین طراحی سایت را ارائه کند.


چاپ   ایمیل

خرید یا تمدید دامنه و هاست، ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاهده پاسخ سوالات به شکل شبانه‌روز از طریق "پرتال کاربران" میسر است.
تماس تلفنی یا حضوری شنبه تا چهارشنبه، 10 صبح تا 17 عصر میسر است. برای فوریت‌ها از شماره همراه در هر زمان تمایل دارید استفاه کنید.
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، پلاک 30، واحد 5، طبقه دوم.