طراحی سایت استارتاپ

طراحی وب سایت استارتاپی

طراحی وب سایت استارتاپی و مشاغل نوپا

در دورانی قرار داریم که زندگی به سمت دیجیتالی شدن در حرکت است. هر کسب‌وکار و یا خدمتی که برای پیشرفت خود با کمک راه‌اندازی یک وب‌سایت وارد بازار آنلاین نشود بازنده اصلی آینده نه‌چندان دور خواهد بود.

می‌توان گفت استارتاپ یک کسب‌وکار نوپاست که قصد ارزش‌آفرینی دارد و حفظ آن دغدغه است. پس متوجه این موضوع می‌شویم که هنگام استفاده از تاکسی‌های اینترنتی در واقع در حال استفاده از یک استارتاپ هستید که برای رفع نیاز حمل‌ونقل به وجود آمده است. فرض کنید برای رفع یک نیاز راه حلی پیدا کرده‌اید و قصد شروع فعالیت کسب‌وکاری به‌صورت یک استارتاپ را دارید. یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد ارتباط با افراد مختلف و به‌طورکلی برای رشد و توسعه کسب‌وکار طراحی وب‌سایت و استفاده از آن است.

تأثیر سئو و بهینه‌سازی بر طراحی سایت استارتاپ‌ها
استارتاپ‌ها برای ادامه فعالیت خود به مشتریان وابسته هستند. موتور جستجو از جمله ابزارهایی است که کاربران اینترنت برای پیدا کردن محصول و یا خدمت مورد نیاز خود از آن استفاده می‌کنند. دقیقاً به همین علت باید هنگام سئو سایت استارتاپ توجه داشته باشید که تمام قسمت‌های سایت برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد. از جمله محتواها، ساختار کلی سایت، سلسله‌مراتب محتوا در هر صفحه، ساختار پیوندها همگی باید بر اساس همسویی با موتور جستجو و همچنین انتظارات کاربر باشد.

سرعت یک وب‌سایت هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است. دررابطه‌با سئو باید بدانید که نمی‌توان انتظار یک رشد سریع با کمک آن را داشت. اما می‌توان انتظار داشت در طولانی‌مدت همراه با رعایت اصول سئو در هدایت ترافیک به سمت وب‌سایت استارتاپ ما و همچنین ایجاد آگاهی از برند ما در فضای آنلاین بهترین استراتژی است.

دیده‌شدن در نتایج جستجو برای استارتاپ‌ها مهم است. در واقع رشد و ادامه حیات استارتاپ در گرو دیده‌شدن توسط افراد مختلف است. فعالیت در اینترنت بیش از هر ابزار دیگری این امکان را در اختیار کسب‌وکارهای استارتاپی قرار داده تا بتوانند خود را در معرض دید کاربران بی‌شماری قرار دهند. البته در این مسیر هم استارتاپ‌ها باید نسبت به کاربران موبایلی خود به‌صورت ویژه برخورد کنند که روزبه‌روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

مزایا داشتن وب‌سایت برای یک استارتاپ
استارتاپ‌ها با راه‌اندازی وب‌سایت، فعالیت آنلاین و دیجیتالی خود را شروع می‌کنند. این شروع فعالیت می‌تواند منجر به جذب مخاطبین بیشتری شود.
به‌صورت دائم فعال باشید و برای جذب مخاطب بیشتر تلاش کنید. برخلاف کسب‌وکارهای سنتی، امکان فعالیت 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته برای یک وب‌سایت امکان‌پذیر است. با وجود یک وب‌سایت نیازی نیست تا مشتریان خدمات ما، برای استفاده از آن در زمان و مکان خاصی حاضر شود.
یکی از بهترین ابزارها برای انجام تبلیغات و بازاریابی راه‌اندازی یک وب‌سایت است که باعث کاهش هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی آنلاین می‌شود.
با طراحی وب‌سایت بر اساس نیاز مشتری، منجر به ایجاد رضایت در وی می‌شود. مشتری به علت همین رضایت ایجاد شده شروع به تبلیغات برای وب‌سایت ما می‌کند.
استارتاپ‌ها با کمک طراحی یک وب‌سایت برای مشتریان خود که از طریق موتورهای جستجو با آنها آشنا شده‌اند ایجاد اعتماد می‌کنند.
با کمک وب‌سایت، تمایزی بین رقبا ایجاد کنید که مشتریان بیشتری را به سمت شما جذب کند.

امکانات مورد نیاز سایت استارتاپ
محتوا: محتوا یک پادشاه است در قلمرو اینترنت، البته درصورتی‌که اصیل و مفید باشد. بله می‌توان با کمک وب‌سایت طراحی شده برای یک استارتاپ و تولید محتوای مناسب در آن به فتح قله‌های موفقیت در کسب‌وکار آنلاین پرداخت.
امکان برقراری تماس از طریق وب‌سایت به یک استارتاپ اعتبار می‌بخشد. علاوه بر این می‌تواند از هزینه‌های غیرضروری دیگری هم جلوگیری کند. از جمله این‌که رفت‌وآمدهای بی‌علت را نیز از بین می‌برد.
امکان مشاوره آنلاین و برخط از طریق وب‌سایت می‌تواند تمایز بزرگی را بین کسب‌وکار ما و سایر کسب‌وکارها ایجاد کند.
طراحی به‌صورت واکنش‌گرا: امروزه استفاده از تلفن‌های همراه برای وب‌گردی در سراسر جهان تبدیل به امری عادی و متداول شده است. با طراحی واکنش‌گرا به کاربران سایت خود کمک می‌کنیم تا بدون به‌هم‌ریختگی وب‌سایت در سایزهای مختلف هنگام نمایش در وسایل گوناگون از سایت استفاده کنند.
ایجاد امکانی برای نظرسنجی از کاربران و همچنین جمع‌آوری اطلاعات از مشتریان برای استفاده در راه پیشرفت و بهبود شرایط.
امکان ارائه خدمات پشتیبانی دررابطه‌با محصولات و خدمات تولیدی به کاربران از طریق طراحی سایت اینترنتی بسیار آسان‌تر و سریع‌تر انجام می‌گیرد.

هدف از طراحی یک سایت برای استارتاپ
اکثر استارتاپ‌ها با بودجه محدود و کمی شروع به فعالیت می‌کنند. پس مدیریت این بودجه دارای اهمیت است. طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت به استارتاپ‌ها این امکان را می‌دهد که با هزینه بسیار کمتری وارد بازار شده و در برخی هزینه‌ها صرفه‌جویی قابل‌توجهی انجام بگیرد.

استارتاپ‌ها با کمک وب‌سایت خود می‌توانند در مورد خدمات و یا سابقه خود به ارائه اطلاعات بپردازند.
اقدام به اشتراک‌گذاری داده‌های مختلف با کاربران خود می‌کنند.
با کمک آموزش‌های کاربردی برای نفوذ به بازار هدف خود تلاش می‌کنند.
برای ایجاد ارتباط و تعامل با کاربران وب‌سایت و خدمات خود استفاده می‌کنند.


چرا یک استارتاپ باید از تبلیغات هوشمند استفاده کند؟
برای یک استارتاپ صرفه‌جویی در مصرف منابع مالی اهمیت دارد. با کمک تبلیغات هوشمند یک استارتاپ می‌تواند به‌صورت اصولی به تبلیغات آنلاین بپردازد. در واقع یک استارتاپ با کمک تبلیغات هوشمند به بازارهای هدفی که از قبل تعیین کرده نفوذ پیدا می‌کند. با کمترین هزینه و بهترین بازخورد را می‌گیرد که برای یک استارتاپ از اهمیت بالایی هم برخوردار است.


چاپ   ایمیل

خرید یا تمدید دامنه و هاست، ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاهده پاسخ سوالات به شکل شبانه‌روز از طریق "پرتال کاربران" میسر است.
تماس تلفنی یا حضوری شنبه تا چهارشنبه، 10 صبح تا 17 عصر میسر است. برای فوریت‌ها از شماره همراه در هر زمان تمایل دارید استفاه کنید.
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، پلاک 30، واحد 5، طبقه دوم.