طراحی وب سایت آگهی‌نامه و نیازمندی

طراحی وب سایت آگهی

طراحی وب سایت آگهی‌نامه و نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی
وب سایت نیازمندی، سایتی است که در آن اشتغال ها و یا محصولات و خدمات در دسته بندی های مختلف و تفکیک شده ارائه می گردند. وجود سایت های نیازمندی، یکی از حیاتی ترین مسائل در اینترنت می باشد. دلیل این امر هم اینست که تمامی افراد به اطلاعات شرکت ها، خدمات دهندگان و فروشندگان و راه های تماس با آنها که به صورت آگهی در سایت نیازمندی ثبت می شوند، نیاز دارند.

به طور خلاصه سایت نیازمندی ها، بانک اطلاعات کاملی از آگهی های شرکت های مختلف، فروشندگان، خدمات دهندگان با تفکیک موضوعی و منطقه ای می باشد.

طراحی سایت نیازمندی ، از آنجایی که حیطه ی وسیعی از موضوعات مختلف و اشتغال های گوناگون و نیز کلمات کلیدی نامحدودی را شامل می شود، یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت ها است که اگر به درستی و برطبق استاندارد ها و تکنولوژی های روز و با اساس سئو و موتورهای جستجو گر طراحی گردد، مدیران آن می توانند به سوددهی بسیار زیادی از طریق سایت آگهی نامه و نیازمندی خود برسند.

نمونه موفق خارجی این نوع وب سایت های سیستم classifieds در سایت ebay و نمونه ی موفق ایرانی آن سایت ایستگاه و ایران تجارت می باشند.

سایت های ایستگاه و ایران تجارت به دلیل اول بودن در طراحی سایت های تبلیغاتی و نیازمندی در ایران، توانسته اند، با وجود ضعف های آشکار خود، به موفقیت چشم گیری دست پیدا کنند. اما به دلیل وسعت زیاد این حیطه ی کاری که تمامی شغل ها و اصناف را شامل می شود، سایت های بسیار دیگری توانستند با ورود به سایت های نیازمندی ، به موفقیت های حتی بیشتری پیدا کنند.

کانون آگهی و تبلیغاتی هنرپرداز با اصلاح سایت های موفق نیازمندی مختلف و طراحی اختصاصی آن توانسته است سایت های قدرتمند تبلیغاتی و نیازمندی ای را طراحی کند. از جمله ی سایت های موفق طراحی شده توسط ما، سایت سانیاز می باشد که موفقیت آن به قدری است که در کلمات ثبت آگهی، آگهی رایگان، درج آگهی، آگهی، سایت نیازمندی ، تبلیغات رایگان، خرید موتور، فروش موتور، سایت تبلیغاتی، درج آگهی رایگان و بیش از 2850 کلمه کلیدی دیگر در صفحه ی اول گوگل و حتی لینک های 1 تا 3 گوگل باشد.

ویژگی های سایت نیازمندی
ویژگی اصلی طراحی سایت یک سایت نیازمندی، نمایش آگهی ها بصورت دسته بندی شده بر اساس موضوعات و بر اساس مناطق و تقسیمات شهری هستند. سایت نیازمندی ها محلی سایت برای ثبت آگهی و تبلیغ شرکت ها و ارائه دهنده های تبلیغات و محصولات. در صورتی که ثبت آگهی بصورت روان و ساده باشد، یکی از دغدغه های کاربران رفع می شود.

اما مهمترین ویژگی یک طراحی سایت نیازمندی ، دیده شدن آگهی کاربران و جواب گرفتن از سایت نیازمندی است که در این زمینه در بخش دلایل موفقیت سایت نیازمندی، توضیح کاملی ارائه شده است.

نمایش آگهی های متنی، لینک دار، ویژه، نمایش آگهی های استان ها و شهرها، تفکیک آگهی های به صورت دسته بندی شده، دسته بندی موضوعی قوی و جامع، تفکیک آگهی های ثبت شده توسط یک کاربر، پنل کاربری ساده، سیستم موجودی حساب و موجودی هدیه، بخش های مختلف برای تبلیغات بنری و متنی، روان بودن و ساده بودن عضویت و ثبت آگهی، سیستم های پورسانت دهی، بخش آگهی های تخفیفی، سیستم پرداخت آنلاین و فیشی و ... از جمله ی مهمترین ویژگی های سایت های نبازمندی و سایت هایی که بصورت آگهی های تبلیغاتی فعالیت می کنند، می باشد.

هدف از داشتن سایت نیازمندی
درآمد زایی!

مسلما هدف نهایی یک سایت نیازمندی و تبلیغاتی کسب درآمد از آن است. که با توجه به گسترده بودن حیطه ی آن و نیاز همه ی اصناف به تبلیغات هدفمند، این امر حتی با وجود رقیب های زیاد در زمینه ی سایت های آگهی و نیازمندی، امکان پذیر است.

اما اینکه بخواهیم خوش بین باشیم که به راحتی به این درآمد زایی خواهیم رسیم، مسلما اشتباه است و این درآمد عظیم با کار کردن و توجه زیاد به طراحی سایت و البته اصولی بودن کار امکان پذیر می باشد.

کانون آگهی و تبلیغاتی هنرپرداز با تجربه ی فراوان و موفق در زمینه ی طراحی سایت نیازمندی و آگهی، برای رسیدن به هدف نهایی راه کارهای فراوانی را بدست آورده است که با در اختیار گذاشتن آن به مشتریان خود، توانسته است آنها را چندین پله جلو بیاندازد که گواه این امر نمونه کارهای موفق این شرکت در طراحی سایت نیازمندیها می باشد.

طراحی سایت نیازمندی ، باید بر اساس سئو و موتورهای جستجوگر باشد. چراکه راه رسیدن به هدف درآمد زایی برای مدیران این سایت های، ورود کاربران به آن می باشد.

دلایل موفقیت سایت های نیازمندی ها:
بازدید واقعی!

مهمترین دلیل موفقیت یک سایت نیامندی، بازدید زیاد از این سایت بصورت واقعی می باشد و رسیدن به هدف درآمد زایی از سایت نیازمندی، تنها با پربازدید کردن این سایت امکان پذیر است.

سایت نیازمندی محل درج آگهی های شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات و محصول می باشد است که در صورتی که آن ها از آگهی های ثبت شده در یک سایت نیازمندیها جواب و بگیرند و به اصطلاح زنگ خور پیدا کنند، آگهی خود را در آن سایت ویژه میکنند تا بهتر دیده شود. پس باید سایت نیامندی ها پربازدید باشد تا آگهی های آگهی دهندگان دیده شود.

مهمترین روش پربازدید کردن این سایت ها، آن هم بصورت هدفمند، گوگل است. چراکه 80 درصد بازدید کنندگان سایت های از طریق گوگل به سایت ها وارد می شوند. پس اگر بخواهیم سایت نیازمندی ای داشته باشیم که با کمترین هزینه و کمترین کار به بازدهی مالی برای ما برسد، باید طراحی سایتمان براساس سئو و موتورهای جستجو گر باشد.

کانون آگهی و تبلیغاتی هنرپرداز، با تخصص و دانش کامل در زمینه ی ارتقای سایت شما در موتورهای جستجوگر بدون هزینه و تنها با طراحی سایت به صورت استاندارد شما در خدمت شماست. گواه این موضوع داشتن لینک های مشتریان خود مثل سانیاز در صفحه ی اول گوگل مانند کلمات ثبت آگهی، آگهی، آگهی رایگان، تبلیغات رایگان، درج آگهی و آگهی فروش خودرو، فروش موتور، خرید موتور، سایت آگهی موتور، ثبت تبلیغات رایگان و ... می باشد.

امکانات پیش فرض سایت های آگهی نامه و نیازمندی
ماژول آگهی ها با امکان ثبت آگهی بدون نیاز به عضویت و عضویت اتوماتیک کاربران با ارسال رمز و تایید آگهی به صورت اس ام اس و ایمیل
در نظر گرفتن قابلیت دسته بندی آگهی ها بصورت داینامیک در طراحی سایت
قابلیت ثبت فیلدهای داینامیک برای هر دسته بندی بصورت مجزا
امکان ثبت آگهی های استانی و فیلتر و جستجوی مخصوص برای یک استان
امکان مدیریت عکس ها و آیکون های سایت
امکان مدیریت کلمات کلیدی و توضیحات آگهی ها و دسته بندی های و به طور کلی همه ی بخش های سایت بصورت مجزا جهت سئو قوی سایت
مدیریت گزارش دهی تخلفات کاربران به مدیر سایت
مدیریت پیغام ها توسط کاربران سایت و آگهی دهندگان با امکان ارسال ایمیل و اس ام اس
سیستم موجودی حساب برای کاربران
امکان ثبت موجودی هدیه در یک بازه ی زمانی برای کاربران عضو سایت
امکان اتصال سیستم پرداخت به تمامی بانک ها و سیستم های پرداخت واسط مانند پی لاین و ...
امکان ثبت صفحات مجزا برای کاربران به شکل منو
ایجاد پروفایل برای تمامی کاربران با قابلیت ثبت منو و آگهی و مشخصات شخصی و تصویری
مدیریت لینک های مفید و دسترسی های سریع
مدیریت آپلود فایل و گالری آپلود برای مدیران سایت
مسیر و آدرس جاری کاربران در تمامی صفحات سایت نیازمندی
گالری تصاویر برای آگهی ها با امکان محدود کردن کاربران
امنیت فایل های آپلود شده
فشرده سازی صفحات برای لود سریع صفحه های سایت
امکان جستجوی هوشمند با قابلیت auto fill
امکان جستجوی پیشرفته بر اساس فیلدهای تعریف شده ی مدیر برای هر دسته بندی بصورت مجزا
Jquery برای جستجوی سریع
ادیتور برای کاربران در بخش ثبت صفحات و آگهی
درج آگهی های مرتبط در انتهای صفحه
اضافه کردن فیلتر برای فعال سازی آگهی های نیازمند فعالسازی
قسمت تماس با ما / ارسال نظرات
بخش مدیران و تعریف بی نهایت مدیر با دسترسی های مختلف
بخش صفحات منفرد برای مدیر سایت
امکان ثبت منو برای وب سایت توسط مدیر سیستم
بخش تنظیمات متن های، الگو های اس ام اس های ارسالی ، الگو های ایمیل های ارسالی در بخش های مختلف سایت بصورت کاملا داینامیک
تولید نقشه ی سایت استاندارد گوگل بصورت داینامیک
مدیریت تمامی کلمات کلیدی و توضیحات گوگل بصورت صفحه به صفحه جهت قدرت بیشتر سئو
سیستم تگ جامع برای سایت جهت تولید صفحات شبکه ای در سایت
درآمد زایی از سایت
و ...


طراحی اختصاصی وب سایت نیازمندی ها
ویژگی اصلی کانون آگهی و تبلیغاتی هنرپرداز، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت از نوع نیازمندی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی کانون آگهی و تبلیغاتی هنرپرداز می باشد.


چاپ   ایمیل

خرید یا تمدید دامنه و هاست، ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاهده پاسخ سوالات به شکل شبانه‌روز از طریق "پرتال کاربران" میسر است.
تماس تلفنی یا حضوری شنبه تا چهارشنبه، 10 صبح تا 17 عصر میسر است. برای فوریت‌ها از شماره همراه در هر زمان تمایل دارید استفاه کنید.
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، پلاک 30، واحد 5، طبقه دوم.