طراحی سایت آموزشی

طراحی وب سایت آموزشی

طراحی وب سایت آموزشی و آموزش آنلاین (LMS)

امروزه آموزش مجازی و آموزش از راه دور و استفاده از سیستم مدیریت آموزشی (LMS) در همه جای دنیا به امری عادی تبدیل شده است.

استفاده از فن آوری های نوین برای آموزش، باعث افزایش کارآیی و همیشه در دسترس بودن می شود، به نحوی که دیگر برای برپایی یک کلاس آموزشی نیازی به حضور فیزیکی استاد و شاگردان نمی باشد.

شرکت هنرپرداز با مطالعه و بررسی بر روی سیستم های مدیریت آموزشی (LMS)، یک سیستم آموزش مجازی با امکانات مورد نیاز موسسات آموزشی، مدارس و آموزشگاه های آزاد را طراحی نموده است.

از جمله امکانات این سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مدیریت کاربران
 • مدیریت اخبار و رویدادها
 • مدیریت پایه ها، مقاطع، سال های تحصیلی، کلاس ها و دوره ها
 • ثبت نام آنلاین دوره ها و پرداخت اینترنتی هزینه دوره
 • مدیریت بانک سوالات
 • مدیریت آزمون های کتبی و کارنامه ای
 • مدیریت آزمون های آنلاین
 • قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر رقبا

  آموزش آنلاین در بستر وب
  تاکنون از مزایای طراحی وب سایت آموزش آنلاین یا LMS و نحوه استفاده از آن در زمینه‌های مختلف به دفعات صحبت کرده‌ و مقالات زیادی را منتشر نموده ایم.از آنجائیکه پیشرفت همه چیز حتی عرصه‌های فعالیت عملی و تکنیکال نیز وابسته به ارتقاء بستر علمی آن است، مقتضی است که اهمیت بحث آموزش جدی گرفته شود.

  با طراحی یک وب سایت می‌توان آموزش آنلاین به روش‌های مختلف را آغاز نمود.این روش‌ها می‌توانند شامل تهیه ویدئوهای آموزشی و یا بارگذاری مطالب مختلف در وب سایت و یا حتی ارتباط مستقیم با کاربران و آموزش از طریق چت آنلاین باشند.
  اما مزایای استفاده از این روش چیست؟

  دسترسی سریع، راحت و ارزان
  مهمترین مزیت این روش از آموزش زا می توان حذف موانع جغرافیایی و از بین بردن مشکلات موجود بر سر راه رفت و آمد هم استاد و هم دانشجویان عنوان کرد.امروز به لطف پیشرفت تکنولوژی دستگاه‌های همراه بسیار پیشرفته و قدرتمندی طراحی و عرضه شده‌اند که با استفاده از آن‌ها می‌توان فارغ از مکان و زمان و بدون توجه به فاصله میان فرد آموزنده و فرد یادگیرنده به برگزاری کلاسهای آموزشی حتی به صورت آنلاین و مصور پرداخت، چون دسترسی به اینترنت کمترین امکانی است که می‌توان از دستگاه‌های همراه (گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، لپتاپ‌ها و…) متوقع بود.

  درست به همین دلیل، یعنی حذف محدودیت های جغرافیایی، در بسیاری از هزینه‌های دیگر نیز صرفه جوبی خواهد شد. به عنوان نمونه فرد آموزش دهنده دیگر مجبور نیست تا برای دسترسی به محل آموزش رنج و مشقت ترافیک شهری را تحمل کند و همچنین دانشجویان که تعداد بیشتری را شامل می‌شوند نیز مجبور نخواهند بود تا زحمت جابجایی را به خود بدهند.
  همچنین هزینه های جاری به منظور برگزاری حضوری کلاس‌ها نیز از گردن برگزارکننده به این روش خواهد افتاد.تمامی این‌ها سودی دو طرفه خواهد داشت، به این معنی که تعداد دانشجویان بیشتری با سهولت به کلاس‌های آموزشی دسترسی خواهند داشت و همچنین به دلیل افزایش تعداد افراد شرکت کننده، سود بیشتری نصیب شخص برگزار کننده خواهد شد.
  فراموش نکنید که بحث ما در اینجا عمومی و کلی بوده و تنها مقصود اشاره به مزایای استفاده از طراحی سایت برای برگزاری‌های کلاس‌های آموزشی بوده است.حال از آنجائیکه آموزش آنلاین یک مقوله کلی بوده و خود به زیرشاخه های زیادی تقسیم می‌شود، روش‌های برگزاری آن اعم از ویدوهای آنلاین و یا آموزش در قالب ویدئو کنفرانس و ارائه مقاله و یا… بر عهده شخص برگزارکننده خواهد بود.

چاپ   ایمیل

خرید یا تمدید دامنه و هاست، ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاهده پاسخ سوالات به شکل شبانه‌روز از طریق "پرتال کاربران" میسر است.
تماس تلفنی یا حضوری شنبه تا چهارشنبه، 10 صبح تا 17 عصر میسر است. برای فوریت‌ها از شماره همراه در هر زمان تمایل دارید استفاه کنید.
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ملک، پلاک 30، واحد 5، طبقه دوم.